HAKKIMIZDA

Modaser tekstil 2011 yılından itibaren İstanbul da ki merkezinde döşemelik deri, süet, kumaş ve perde ürünleri ile ev tekstili sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır.

Döşemelik süet ve kumaşta, ürüne kazandırılan; su geçirmez, kolay temizlenebilir, güç tutuşur, anti bakteriyel, phthalete free gibi birçok özelliği birleştiren Fabrixo, MDS ve FBX markaları, hayata değer katacak ve tüketicilerin yaşam kalitesini yükseltecek ürünler geliştirmeye devam etmektedir. 

Firmamızda ev tekstili dışında, otomotiv Hastane, Kongre merkezleri sinema, otel havaalanı spor salonları, stadyumlar, kafeler  vb alanlarda kullanılan döşemelik kumaş ve perdenin yanı sıra, yat ve gemi gibi deniz taşıtlarında ,bahçe teras oturma grupları ve diğer uygulamalara uygun dış mekan kumaş ve derilerin tamamı hızlı servis verilebilmesi için stoklu olarak ürün kolleksiyonumuzda bulundurulmaktadır

Yüksek yüzey dayanımlı ve UV ışınlarına karşı dirençli, renk haslığı değerleri yüksek, uluslararası yanmazlık standartlarında, kolay temizlenme özelliklerine sahip ürünleri ile sektör profesyonellerine çözüm ortağı olmaktadır.

VİZYONUMUZ

Sektördeki tecrübemizi ve bununla beraber ilkelerimiz olan dürüstlük, güvenilirlik, sadakat, süreklilik ve saygınlığımızı sürdürerek iş ortaklarımız olan çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimize katma değer sağlamak için varız

MİSYONUMUZ

Profesyonel, ilkeli ve en çok değer verdiğimiz olan çalışanlarımız ile beraber, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, uluslararası kalite standartları çerçevesinde sektöründe dünya lideri olan üreticilerle çalışarak dünyadaki güvenilir ve ilk tercih edilen lider dağıtım markalarından biri olmak

TEDARİKÇİ YAKLAŞIMIMIZ

Dürüstlük ve ciddiyet ilkeleri çerçevesinde; tedarikçilerimizle karşılıklı çıkarlarımızın bilincinde olarak, adil ve paylaşımcı düzeyde kazan-kazan ilkesine dayanan iş ilişkisi süreçleri uygularız.

Tedarikçi seçimlerimizi sürdürülebilirlik ilkemize göre belirlemiş olduğumuz çevresel, sosyal ve ekonomik kriterler doğrultusunda gerçekleştirir, rekabetçi konumumuzu korumak amacıyla tüm yerli ve yabancı tedarik alternatiflerini değerlendirir, sektörel gelişmeleri düzenli takip ederek satın alınan malzemelerin RoHS, REACH gibi yasal direktiflere uyumunu garanti altına alırız.

Tedarikçilerimizle olan ilişkimizin sürekliliğine önem verir; ortak projelerle, yenilikçi ve yaratıcı çalışmalarını destekleriz. Ulusal tedarikçilere ülke kaynaklarının verimli kullanılması çerçevesinde öncelik tanırız.

Yerli ve yabancı tedarikçilerimizin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi kapsamında Tedarikçi Değerlendirme ve Denetleme sistemlerini uygularız.

Tedarikçilerimizi üretim ve hizmet alanlarında dokümantasyon, proses, kalite, insan kaynakları, lojistik ve sürekli iyileştirme konu başlıkları altında denetler, denetleme esnasında çevre ve iş güvenliği ile ilgili çalışmalarını ve alınan önlemleri de değerlendiririz.

Tedarikçilerimizden Beklentimiz;

 • Politika ve stratejilerimizle uyumlu,
 • Çevresel konularda ulusal ve uluslararası gerekliliklere uyan,
 • İş sağlığı ve güvenliği konularında ulusal ve uluslararası gerekliliklere uyan,
 • Bilgi güvenliğine önem veren, bilgi gizliliğine uyan, Yasal çalışma koşullarına uyan,
 • Çalışanları arasında fark gözetmeyen,
 • Çocuk işçi çalıştırmayan,
 • Sadece gönüllü işgücü kullanan,
 • Çalışanlarının toplu sözleşme haklarını tanıyıp saygı gösteren, Çalışanlarının, fiziksel, cinsel, psikolojik vb.herhangi bir şekilde dokunulmazlıklarını ihlal etmeyen İş etiği kurallarına uyan,
 • Zamanında, kaliteli ve rekabetçi şartlarda ürün/hizmet sağlayan,
 • Teknolojik gelişimine, araştırmaya ve geliştirmeye önem veren,
 • Sosyal sorumluluk bilinciyle çalışan, ekolojik dengeye hassasiyet gösteren

KURUM DEĞERİMİZ

Değişimi yönetmek için sorumluluğumuzu; sezgi, zeka ve bilgiye dayalı karar ve uygulamalarla hayata geçiriyoruz.

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için kendimizi bunu başarmaya adıyoruz.

Varlığımızın devamlı olması için çeşitliliğimizi ve üretkenliğimizi koruyoruz.

Gayemiz için nereye gideceğimizi bilerek bu yolda bilinçli ve ödün vermeden yürüyoruz.

Düşüncelerimiz ile yaptıklarımızın birbiri ile tutarlı olmasına özen gösteriyoruz.

×
×

Sepet

WhatsApp chat